Penzion

Penzion DUO Mělník, to pravé ubytování 10 km od města Mělník

Rodinný penzion v útulném domácím prostředí možnost koupání v bazénu mala restaurace na dvoře jeden apartmán kompletně zařízený. Nabízí levné ubytování v oblasti města Mělník, který je vzdálen pouhých 10km / 7 minut jízdy automobilem. Ubytování je možné v dvou až tří lůžkových pokojích, nebo nabízíme možnost využít plně zařízeného apartmánu s kuchyní, obývacím pokojem televizorem a wifi.

Ubytování a okolí

Penzion se nachází nedaleko sjezdu z D8 – Nová Ves na silnici č. 16 směr Mělník , Dopravní obslužnost výborná , 25 km od Prahy , ubytování se nachází v rekonstruované části rodného domu, každý pokoj má svoje sociální zařízení a vlastní sprchou.

Pokoje a vybavení

Náš penzion má celkem 4 pokoje a apartmán.
Pokoj č. 1 je v přízemí, je třílůžkový. Pokoj č. 2 je dvojlůžkový a mají společné WC a koupelnu, která je na chodbě. Vybavenost – lednice, mikrovlnka, konvice a základní nádobí (talíře, sklo, hrnky a příbory).
Pokoj č. 3 je třílůžkový, je také v přízemí a má vše samostatné. Vybavenost – sprcha, WC, kuchyňský kout, lednice, mikrovlnka, konvice a základní nádobí.
Pokoj č. 4 je třílůžkový, nachází se v patře po samostatném schodišti, odkud je výhled na vesnici. Vybavenost – sprcha, WC, kuchyňský kout, lednice, mikrovlnka, konvice a základní nádobí.
Apartmán je v přízemí a má společný vchod s majiteli. Jedná se o kompletně vybavenou kuchyň, krásnou koupelnu s rohovou vanou a WC. Obývací třílůžkový pokoj s rozkládací velkou rohovou sedací soupravou.

Ve dvoře je možné zaparkovat kola a motocykly a také si připravit maso na grilu.

Ceny

Pokoj – 350 Kč/osoba/noc 
Apartmán – 1 500 Kč/noc

Při delším pobytu je možná sleva na ubytování.
Rádi zde přivítáme turisty, dovolenkáře i dělníky.

Restaurace

Zajímavosti v okolí

Hora Říp , Zámek Mělník , Kokořín

Při rezervaci můžete použít email: penzionduo@seznam.cz, ale raději budeme, když zavoláte ohledně rezervace ubytování na telefonní číslo 777/193026 nebo 777/193027